Dé schaatsvereniging Zwolle vakantiefoto 2021 !
Doe mee en maak kans op mooie prijzen !!

Maak jij deze zomer de meest originele, artistieke, sportieve, grappige, fanatieke, zomerse, gekke en/of coole vakantie zomerfoto? Dan maak je kans op een prachtige prijs, te verzilveren bij Lindenholz en eeuwige roem.

En jouw foto krijgt een prachtige plek op onze website, Facebook en Instagram. Er geldt maar één voorwaarde…… zorg er voor dat Schaatsvereniging Zwolle duidelijk zichtbaar is op de foto. En meer gezinsleden, vrienden of bekenden op de foto? Ook dat is prima natuurlijk. Wel zo gezellig en mooie promotie voor onze club.

Hoe doe je mee?
Mail jouw foto(‘s) uiterlijk op 31 augustus 2022 op naar ons mailadres: eacie@schaatsverenigingzwolle.nl

Wat zijn de regels ?

  • Ieder lid, trainer en/of vrijwilliger mag maximaal drie foto’s inzenden. En natuurlijk mag een ouder, verzorger, opa of oma, broer of zus, dat ook doen voor zijn of haar schaatsende (klein)zoon, (klein)dochter, broer of zus.
  • Zorg ervoor dat op iedere foto Schaatsvereniging Zwolle duidelijk zichtbaar is.

En verder…

  • Je vindt het okay dat ingezonden foto’s geplaatst worden op de Facebook – of Instagram pagina van onze club.
  • Een deskundige jury (de evenementen & activiteitencommissie) kiest de drie meest originele, artistieke, sportieve, grappige, fanatieke, zomerse, gekke en/of coole vakantiefoto’s.
  • De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de afsluiting van het zomerseizoen.
  • En natuurlijk houden wij je via Facebook en Instagram op de hoogte over de inzendingen.
  • De op deze pagina getoonde foto’s zijn buiten mededinging ;-).

Nog vragen?? Stel je vraag aan de leden van de EAcie of stuur een mail aan eacie@schaatsverenigingzwolle.nl

Veel succes en een fijne en sportieve vakantie toegewenst !!
Frank, Ronald, Arno, Lisa.